Nie udało się piłkarzom Pogoni zdobyć kolejnych punktów na zespole z czołówki tabeli III ligi. Skalmierzyczanie przegrali na własnym boisku z Gedanią Gdańsk 0:1.
Pogoń Nowe Skalmierzyce w starciu z Gedanią Gdańsk mogła się pokusić o sukces jakim byłby bez wątpienia podział punktów.
Mecz dobrze ułożył się dla gości, którzy już w pierwszym kwadransie gry objęli prowadzenie. Później oba zespoły toczyły w miarę wyrównaną grę, a skalmierzyczanie mieli kilka dobrych okazji do zdobycia wyrównującej bramki. Do szczęścia zabrakło im niestety skuteczności i wynik 0:1 nie uległ zmianie.
Po serii czterech meczów z zespołami z TOP-4 III ligi zakończonych zdobyciem 2 punktów teraz przed Pogonią staną nieco łatwiejsze wyzwania.
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk 0:1 (0:1)
bramka: Paweł Flis (14')
Komentarze
Zostaw komentarz