Zapraszamy na kolejne spotkanie z planszówkami!
Cześć!
Jak po majówce? W co graliście?
Już we wtorek o 18:00 widzimy się na Małej Scenie Ostrowskiego Centrum Kultury!
Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo świetnych tytułów
W zeszłym tygodniu odwiedził nas Franek, by uczyć karcianki Yu-Gi-Oh. Zabawa była przednia! Przyjmujemy kolejnych chętnych do nauki
Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół OSTROwPLANSZE