II runda rozgrywek Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów odbędzie się w środę, 8 maja o godz. 17:00.
Do rywalizacji w grupie "B" przystąpią młodzieżowcy ostrowskiego zespołu, a ich rywalami będą drużyny z Opola, Rybnika, Leszna (II drużyny) oraz Czech.
Wstęp: 10 zł (KARNETOWICZE ZA DARMO)