Wspaniałe spotkanie Śladami Ostrowskich Globtroterów. Ostrowianie polecą do Ameryki Południowej by zdobyć jej najwyższy szczyt – Aconcaguę.
Kierownikiem wyprawy będzie Bogusław Wawrzyniak, a spotkanie poprowadzi Agnieszka Janowska
„Zabiorę Was w Andy, które są największymi góry świata. Ich najwyższym szczytem jest Aconcagua wchodząca w skład Korony Ziemi 6962 m.n.p.m. Góra ta w języku Keczua, oznacza Kamiennego Strażnika, który ma chronić całe pasmo górskie i ich mieszkańców. Zapoznamy się z anatomią zdobywania góry, tajnikami aklimatyzacji i zbliżymy się do granic ludzkich możliwości. Zapraszam na wyprawę Śladami Ostrowskich Globtroterów” - mówi Bogusław Wawrzyniak.