Zespół Old Girls Basketball serdecznie zaprasza do udziału w I Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Amatorskiej Kobiet, który odbędzie się już 8 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim!
Drodzy Widzowie,
wiemy, że lubicie koszykówkę! Mieszkacie w tym samym mieście co my, a my lubimy :) Zapraszamy do oglądania nas i naszych koleżanek, czyli kobiet, które mają serducha w kształcie piłki ;)
Do zobaczenia na boisku! Let's play the game!
8:30 - uroczyste rozpoczęcie turnieju
8:50 - Ostrów I - Team Poznań
9:30 - Basket Lovers Warszawa - Ladies'Team Brzeg
10:10 - Ostrów II - Kobiety na boiska Łódź
10:50 - Ostrów I - Basket Lovers Warszawa
11:30 - Ladies'Team Brzeg - Team Poznań
12:30 - Ostrów II - AZS Włocławek
13:10 - Ostrów I - Ladies'Team Brzeg
13:50 - Basket Lovers Warszawa - Team Poznań
14:30 - Kobiety na boiska Łódź - AZS Włocławek
15:15 - półfinał I
15:55 - półfinał II
16:35 - mecz o 5 miejsce
17:15 - mecz o 3 miejsce
18:10 - finał
19:10 - uroczyste zakończenie turnieju