W piątek widzimy się w Galerii Ostrovia, gdzie ostrowscy żużlowcy spotkają się z fanami.
W trakcie spotkania będzie oczywiście możliwość zdobycia autografów, zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z żużlowcami Arged Malesa TŻ Ostrovia, a także porozmawiania z reprezentantami ostrowskiego klubu.