Centrum Edukacji Jeździeckiej we Wtórku zaprasza miłośników koni i jeździectwa na wyjątkowy piknik.
Od godzin porannych w Centrum Edukacji Jeździeckiej we Wtórku adepci jeździectwa będą prezentować swoje umiejętności w przygotowanych konkursach.
Nagrody dla uczestników zawodów ufundowali wójt gminy Ostrów Wlkp. Piotr Kuroszczyk, przewodniczący Rady Powiatu Piotr Walkowski oraz CEJ Wtórek.
Impreza pod patronatem medialnym Tuby Ostrowa.
Więcej informacji prezentujemy TUTAJ