Mecz ostatniej kolejki II ligi piłki nożnej kobiet.
Mecz na szczycie II ligi piłki nożnej kobiet.
Kotwica Kołobrzeg już na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewniła sobie awans do I ligi, natomiast Ostrovia w poprzedniej kolejce zapewniła sobie miejsce 2, w związku z tym stawką meczu będzie wyłącznie prestiż.
Biało-czerwone są jedynym zespołem w II lidze, który wygrał wszystkie mecze na własnym boisku i jeśli pokonają liderki, to dokonają bezprecedensowego wyczynu!