Serdecznie zapraszamy na uroczystość ogłoszenia wyników i otwarcia wystawy XVII Międzynarodowego Konkursu Małej Formy Graficznej i Ekslibrisu, która odbędzie się 7 września (sobota) 2019 roku o godz. 11.00 w Muzeum Miasta - Ratusz, sala główna (II piętro)
Wydarzenie znajduje się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.
Imprezy towarzyszące:
13.00 Galeria Sztuki Współczesnej, ul. Królowej Jadwigi 10
Pietro Paolo Tarasco - Grafika
In memoriam Bożeny Woś
16.30 Ostrowskie Centrum Kultury Galeria PIK, ul. Wolności 2
Mauricio Schvarzmann. Grafika i ekslibris
17.00-20.00 Café Muzeum - Ratusz (parter)
Spotkane twórców i kolekcjonerów.