ŚLADAMI OSTROWSKICH GLOBTROTERÓW. GOSIA DĄBROWSKA

Turystyka

Ostrowianie polecą do Afryki, by zdobyć najwyższą górę kontynentu, Kilimandżaro. Kierownikiem wyprawy będzie Gosia Dąbrowska, a spotkanie poprowadzi pomysłodawca projektu Agnieszka Janowska.


„Wiele lat temu przeczytałam książki, które stały się inspiracją mojej podróży do Afryki – „Śniegi Kilimandżaro” i „Pożegnanie z Afryką” . Są marzenia, które potrzebują czasu, aby dojrzeć do realizacji i tak właśnie było z podróżą, którą dokumentuje prezentacja nazwana przeze mnie „Moja Afryka”. Byłby to z pewnością bardzo subiektywny dokument, stworzony przez kogoś, kto szuka miejsc i śladów pozostawionych przez bohaterów swoich ulubionych książek. Na szczęście w podróży towarzyszył mi syn i część zdjęć i filmów jest jego autorstwa. Myślę, że dużo bardziej obiektywnie relacjonują one nasze spotkanie z Tanzanią, jej przyrodą i ludźmi. Trasę i program wyjazdu zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy sami korzystając z usług miejscowych biur podróży i przewoźników – to nie było takie trudne. Mam nadzieję, że przekonamy miłośników spotkań Śladami Ostrowskich Globtroterów do samodzielnej organizacji wyjazdów. Zapraszam.” - mówi Gosia Dąbrowska.


Udostępnij:


Czas trwania wydarzenia:

    Start: 2019-08-30 20:00
    Koniec: 2019-08-30 22:00

Miejsce wydarzenia:

    Ostrowskie Centrum Kultury / Mała Scena
    Wolności 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski

POLECANE FIRMY

PODOBNE WYDARZENIA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Wtorek
Czerwiec 2026
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Albina, Wandy, Zenona