Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Narodowego Czytania. W tym roku czytać będziemy polskie nowele.
Tegoroczne lektury to:
- "Dobra pani" Elizy Orzeszkowej
- "Dym" Marii Konopnickiej
- "Katarynkę" Bolesława Prusa
- "Mój ojciec wstępuje do strażaków" ze zbioru "Sanatorium pod Klepsydrą" Bruno Schulza
- "Orkę" Władysława Stanisława Reymonta
- "Rozdzióbią nas kruki, wrony..." Stefana Żeromskiego
- "Sachem" Henryka Sienkiewicza
- "Sawa" z cyklu "Pamiątki Soplicy" Henryka Rzewuskiego