Zapraszamy wszystkich żeglarzy z Ostrowa i okolic, sympatyków żeglarstwa i przyjaciół klubu, na zakończenie sezonu żeglarskiego 2019 i regaty o Puchar Komandora Klubu.
Zawody odbędą się w klasach Optimist, Optimist UKS.
Na koniec tradycyjnie wyścig o Błękitną Wstęgę Zalewu Piaski-Szczygliczka.
Zapraszamy oczywiście uczestników programu PolSailing Ostrów Wielkopolski!
Komandor Klubu podobno przygotowuje niespodziankę...