Jesteście gotowi na kolejne świetne widowisko w hali w Ostrowie Wielkopolskim?
W piątek, 6 grudnia czeka nas mecz z WKS Śląsk Wrocław - koszykówka. To będzie więc starcie dwóch drużyn, których rywalizacja zawsze miała wiele podtekstów. W przeszłości mecze ostrowsko-wrocławskie niemal za każdym razem rozgrzewały fanów basketu do czerwoności. Teraz zapowiada się równie emocjonująca walka.
Wejściówki będzie można nabywać w internecie za pośrednictwem portalu Abilet.pl.
Zapraszamy!