Wernisaż wystawy.
Ostrowianin. Absolwent ostrowskiego Gimnazjum Męskiego, Wydziału Fizyki Uniwersytetu Poznańskiego (obecnie UAM) oraz Wydziału Automatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, nauczyciel fizyki I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, pracownik ostrowskich Zakładów Automatyki Przemysłowej, kierownik pracowni projektującej automatykę dla elektrowni i ciepłowni w Poznaniu (a następnie prezes tej firmy). Miłośnik fantastyki naukowej, astronomii, astronautyki i... malarstwa.
Pierwszy raz prezentuje swoje kosmiczne ilustracje i rysunki.