Kolejna edycja spotkania z planszówkami!
Informacja organizatora:
Przyjechała do nas paczka z wypożyczonymi grami od Trzewików z Portal Games!
Będziemy mogli zagrać w ich gry już we wtorek od 18:00 do 21:50!
Zagrajcie w ich gry bo warto, a one nie zostaną u nas na zawsze :)
Na zdjęciu w wydarzeniu możecie zobaczyć co do nas trafiło
W sekcji RPG coś się odbędzie, może mroczne D&D3.5?
Zwyczajowo piątka za wejście w kasie OCK. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych wchodzą za darmo
Do zobaczenia na Małej Scenie! :)