Mecz otwierający rundę rewanżową II ligi koszykówki kobiet.
W meczu na szczycie zmierzą się zespoły mające na koncie po jednej porażce. Leszczynianki przegrały mecz we własnej hali właśnie z Ostrovią.
Czy w niedzielę ostrowianki potwierdzą swoją wyższość nad rywalkami z Leszna?