ZAPRASZAMY WSZYSTKICH fanów i sympatyków KULTOWEGO zespołu DEPECHE MODE do Fanaberii !
Usłyszycie przede wszystkim szeroki wachlarz muzyczny zespołu z lat 80'tych , gdzie DM rozwijali się szybko z płyty na płytę zostawiając w tyle większość innych zespołów "z tej samej branży" , by w końcu stać się mistrzami syntezatorów i pieczętując to najsłynniejszym albumem VIOLATOR w 1990 roku.
....ALE
Nie zabraknie oczywiście póżniejszego Depeche Mode ....czyli DM XXI wieku z wieloma wspaniałymi kawałkami , gdzie zespoł NADAL trzymał i DO DZIŚ trzyma zadowalający poziom (!).
za sterem "KARzYŚ"
WSTĘP WOLNY !