ĆWIERĆFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI U22

Sport

W hali przy ul. Waryńskiego koszykarki TS Ostrovii zmierzą się z Citronexem UKS Basket Zgorzelec i Zagłębiem Sosnowiec.


O godzinie 18:00 meczem z Citronexem UKS Basket Zgorzelec rozpoczną turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski U22 koszykarki Ostrovii. W turnieju wystąpią trzy zespoły – w sobotę o 16:00 Zagłębie Sosnowiec grać będzie z Citronexem, a na zakończenie – w niedzielę o 11:00 TS Ostrovia zmierzy się z Zagłębiem. Biało-czerwone faworytkami turnieju nie będą, ale parkiet i trybuny hali przy ul. Waryńskiego mogą być ich atutem i warto atuty te wykorzystać.


Udostępnij:


Czas trwania wydarzenia:

    Start: 2020-01-03 18:00
    Koniec: 2020-01-05 13:00

Cena biletu / wejścia:

    wstęp wolny

Miejsce wydarzenia:

    Hala Sportowa ZSUK
    Waryńskiego 29, 63-400 Ostrów Wielkopolski

POLECANE FIRMY

PODOBNE WYDARZENIA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Piątek
Czerwiec 2026
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jana, Pauliny, Rudolfiny