W hali przy ul. Waryńskiego koszykarki TS Ostrovii zmierzą się z Citronexem UKS Basket Zgorzelec i Zagłębiem Sosnowiec.
O godzinie 18:00 meczem z Citronexem UKS Basket Zgorzelec rozpoczną turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski U22 koszykarki Ostrovii. W turnieju wystąpią trzy zespoły – w sobotę o 16:00 Zagłębie Sosnowiec grać będzie z Citronexem, a na zakończenie – w niedzielę o 11:00 TS Ostrovia zmierzy się z Zagłębiem. Biało-czerwone faworytkami turnieju nie będą, ale parkiet i trybuny hali przy ul. Waryńskiego mogą być ich atutem i warto atuty te wykorzystać.