Witając Nowy Rok zapraszamy Was na kolejne warsztaty z makramy.
Początek roku sprzyja planowaniu, organizowaniu, porządkowaniu... No więc i my zaczynamy od małych porządków, a mianowicie - będziemy łapać nasze klucze i ozdabiać przepięknymi makramowymi brelokami. Co Wy na to?
Zdarza się, że gubicie klucze? Z takim brelokiem będą bezpieczne! :)
Ozdobi on również pięknie nasze torby, lub może być wyjątkowym upominkiem...
A to wszystko pod okiem naszej niezastąpionej makramowej ninji - Marii vel Flory! :)
Być może jeszcze nigdy nie splataliście sznurków w różne wzory? Wydaje się to sztuką nie do ogarnięcia? A jednocześnie pragniecie poznać tajniki makramy? Zapewniamy Was, że z Marią vel Florą będzie to pestka!
Zapraszamy dziko na nasze radosne i twórcze spotkania przy pysznej kawce i pogaduchach :)
Start: czwartek 9 stycznia
::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Godzina: 18.00 - 20.00
::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Miejsce: Pracownia Otwarta Dzika Śliwka
::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Wstęp: 50 zł (kawa / herbata gratis)