Wójt gminy Ostrów Wielkopolski i przewodniczący Rady Gminy zapraszają na Gminny Koncert Kolęd.
Podczas konertu usłyszymy zbiór najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu artystów gminy Ostrów Wielkopolski.
Koncert odbędzie się w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wysocku Wielkim w niedzielę o godzinie 12:00.