Inauguracja rundy rewanżowej I ligi piłki ręcznej mężczyzn.
W meczu pierwszej kolejki w Gorzowie wygrali ostrowianie i... była to jedyna porażka Stali Gorzów w pierwszej rundzie, a świetna postawa w kolejnych meczach pozwoliła gorzowianom zakończyć rok na pierwszym miejscu.
KPR Ostrovia radziła sobie nieco gorzej, ale udany finisz pierwszej rundy pozwolił biało-czerwonym awansować na 3. miejsce w tabeli z trzypunktową stratą do Stali.
Stawką meczu na szczycie będzie fotel lidera, aczkolwiek "pierwszy w kolejce" jest Grunwald Poznań, który traci do lidera 2 punkty
Gorąco zapraszamy na trybuny!!