Wydarzenie realizowane w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.
W auli ostrowskiego Reymonta (II Liceum Ogólnokształcące) odbędzie sie prelekcja, podczas której zmierzymy się z pseudonauką i przedstawimy fakty dotyczące zdrowia, żywienia czy środowiska. Wydarzenie realizowane jest w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką!
Przypominamy, że wstęp jest całkowicie bezpłatny.