Pora na makramę i ... pora na wiosnę! :) W najbliższy czwartek o godzinie 18.00 znów spotkamy się na WARSZTATACH Z MAKRAMY!.
Po raz kolejny będziemy tworzyć kwietniki - wiszące ogrody.
Jeśli lubisz otaczać się zielenią i chcesz, aby prezentowała się ona efektownie w Twoim domu... Jeśli kochasz rękodzieło, pragniesz zrobić coś dla siebie lub w prezencie - przyjdź do nas!
Wraca moda na makramy, a my nauczymy Cię jak zrobić efektowne sploty. Zobaczysz, że to wcale nie jest takie trudne! A efekty są....zaskakujące! Przekonały się o tym uczestniczki poprzedniej edycji warsztatów :)
Kiedy?
W najbliższy czwartek 27 lutego
O której?
Godzina 18.00 - 20.00
Gdzie?
W DZIKIEJ ŚLIWCE oczywiście!
Jaki jest koszt warsztatów?
60 PLN
Co otrzymam w tej cenie?
- Materiały niezbędne do wykonania makramy: różnobarwne sznurki, drewniane elementy potrzebne do ozdobienia kwietników
- merytoryczne wsparcie
- pyszną kawę / herbatkę
- wzbogacające doświadczenie
Każdy uczestnik zabierze do domu wykonany przez siebie kwietnik
A co mam przynieść?
Dobry humor! :)
Warsztaty poprowadzi oczywiście Maria vel Flora.
ZAPRASZAMY!